Treningi personalne dla każdego

Na naszej siłowni staramy się, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Każdy wymaga innego wkładu pracy i intensywności ćwiczeń. Są wspólne zajęcia, jednak nie każdy daje radę grupowo i potrzebuje zajęć indywidualnych. Dlatego też wprowadziliśmy ułatwienia dla takich osób. Mogą pracować poza siłownią ze specjalnym trenerem.

Trening personalny dla Krakowian

treningi personalne dla mieszkańców KrakowaPomyśleliśmy, że dobrym sposobem będą treningi personalne dla mieszkańców Krakowa, bo z każdym trzeba pracować trochę inaczej. Oczywiście, większość osób, która odbywa indywidualne treningi chodzi również na grupowe zajęcia, ale personalne treningi, dobrane idealnie do każdego, są takim uzupełnieniem. Trener musi poznać każdą osobę i jej nawyki żywieniowe. Może zwrócić uwagę na wady postawy i pomóc w korygowaniu sylwetki. Potrafi dobrać zestaw ćwiczeń, aby nie obciążać członków naszej siłowni. Nie można się przeforsować, ponieważ wielu było takich ludzi, którzy od razu porywali się z motyką na słońce jak to się mówi i naderwali sobie ścięgno, czy miało zakwasy. Trener personalny dobrze wie, jak dobrać zestawy ćwiczeniowe, by sprawdzić jaką ktoś ma sprawność i czego na początek może od niego oczekiwać. Przy zachowaniu odpowiedniej diety i przestrzegania kilku zasad, w szybkim czasie osiągnąć można wymarzoną sylwetkę. Poza tym, kondycja się znacznie poprawia, bo jedząc zdrowo nie obciąża się organizmu i człowiek czuje się lżejszy. Wtedy znacznie lepiej mu się poruszać.

Bardzo wielu chętnych znalazło się, by móc odbywać indywidualne treningi. Nasi trenerzy personalni mają więc ręce pełne roboty. Chcemy pomóc jak największej ilości ludzi, co wymaga od nas dużego nakładu czasowego. Jednak zmienianie nawyków i stylu życia jest najważniejsze i można temu poświęcać każdą wolną chwilę.

Categories: Sport i rekreacja