Turnus rehabilitacyjny w Ciechocinku

Im jesteśmy starsi, tym więcej dolegliwości nas dopada. Jedni mają problemy z kręgosłupem, sercem, a jeszcze inni ze stawami, czy z oddychaniem. Bez względu na schorzenie, każdy senior zasługuje na porządne wczasy, połączone z rehabilitacją.

Ile kosztuje turnus rehabilitacyjny w Ciechocinku?  

turnusy rehabilitacyjne CiechocinekStarość ma to do siebie, że wiąże się z wieloma chorobami i prowadzi w konsekwencji do walki o każdy dzień. Na co dzień, żyjemy w zatłoczonych i zanieczyszczonych miastach, w których każdy się śpieszy i nie ma czasu na odpoczynek. Płacimy za to najwyższą cenę, bo własnym zdrowiem. Osoby starsze, mogą skorzystać kilka razy w roku ze specjalnych wczasów połączonych z intensywną rehabilitacją. Turnusy rehabilitacyjne Ciechocinek organizuje od wielu lat i jest z tego znany na całą Polskę. Przybywający tu seniorzy, mogą liczyć na fachową pomoc specjalistów z dziedzin medycznych, która ma zbawienny wpływ na ciało i umysł osób w podeszłym wieku. Osoby tu przybywające mogą spędzić tydzień, lub dwa w ośrodku znajdującym się na łonie natury, w gronie osób z podobnymi problemami. Wszyscy są rozlokowani w komfortowych, dwuosobowych pokojach z pełnym wyposażeniem i własną łazienką. Zajęcia dla osób starszych odbywają się rano, popołudniu i w godzinach wieczornych. Mają do wyboru gimnastykę w grupie, zajęcia ruchowe w basenie, bicze wodne, a nawet możliwość skorzystania z sauny. Część seniorów potrzebuje specjalnych masaży, które łagodzą dolegliwości bólowe. Ceny turnusu zależą od ilości dnia jakie tu spędzimy.

Aby móc się cieszyć urokami Ciechocinka i skorzystać z intensywnej rehabilitacji, musimy dużo wcześniej wykupić sobie miejsce na turnusie, który kosztuje od tysiąca, do nawet kilku tysięcy złotych. Są to wczasy, które każdemu seniorowi pomogą wrócić do zdrowia.

Categories: Zdrowie i uroda