W naszym domu znajdzie się dżakuzi

W tym roku dwutygodniowy urlop spędziliśmy za granicą. Zdecydowaliśmy się na hotel, na którego terenie znajdował się basen. Było także specjalne pomieszczenie z dżakuzi. Spędzaliśmy tam z mężem długi czas – były to godziny prawdziwego relaksu. Po powrocie z wakacji od razu zaczęliśmy przeglądać oferty producentów wanien z hydromasażem, aby znaleźć jakieś sprawdzone, renomowane dżakuzi do domu.

Zapragnęłam mieć takie dżakuzi w domu

renomowane dżakuzi do domu Asortyment był niezwykle szeroki! Ciężko się zdecydować. Spodobało mi się dżakuzi z czterema siedziskami, z których każde ma samodzielnie, kontrolowane ciśnienie wody! Dzięki temu każda z osób przebywających w tym samym dżakuzi, może zdecydować się na inny rodzaj terapii – na przykład na masaż podwodny, natryski stałe lub ruchome, czy też na kąpiel perełkową. Z pewnością dżakuzi, które wybiorę, będzie wyposażone w dobry system filtracji ciśnieniowej – to umożliwi automatyczne oczyszczanie dna, przefiltrowywanie wody oraz oczyszczanie jej powierzchni, w dodatku w naprawdę krótkim czasie – producenci zapewniają, że to możliwe do wykonania nawet w 15 minut. Ukłonem w stronę klientów jest też instalacja systemu automatycznego wypompowywania wody, dzięki czemu nie musimy martwić się tym, że konieczny będzie montaż dodatkowych pomp – w przypadku tak wyposażonego dżakuzi, nie potrzeba żadnego dodatkowego osprzętu! Wanna bezobsługowa, samoczyszcząca – to brzmi naprawdę pięknie. Cena takiego dżakuzi jest niestety wysoka, ale z pewnością dla wielu osób nie będzie to przeszkoda.

My jednak zdecydowaliśmy się jeszcze przejrzeć ofertę dżakuzi o standardowym wyposażeniu – one również posiadają sporą liczbę dysz i z powodzeniem nadają się do hydroterapii. Wybraliśmy dżakuzi, które może być montowane zarówno wewnątrz, jak i poza domem – ze względu na podwójny system termoizolacji, dzięki któremu możliwe jest utrzymywanie stałej temperatury wody.

Categories: Dom i ogród