W sklepie z glazurą oferują projektowanie łazienki

W stolicy wielkopolski można natrafić na niezwykłą promocję oferowaną przez pewien sklep z glazurą łazienkową. Jest to jeden z największych sklepów w Poznaniu, ale pomimo swojej doskonałej oferty walczy o każdego nowego klienta. I co dostajemy w tm sklepie gratis? Dostajemy profesjonalny projekt swojej łazienki. Wystarczy jedynie zdecydować się na zakup materiałów do jej wykończenia.

Projekt łazienki otrzymujemy błyskawicznie

błyskawiczne projektowanie łazienek - PoznańZasada promocji jest nadzwyczaj prosta. Zapisujemy się w tym sklepie na zaprojektowanie swojej łazienki przez profesjonalnego architekta wnętrz. Architekt przyjeżdża do domu, mierzy wszystko dokładnie i wykonuje cały projekt dla naszej łazienki. W projekcie uwzględnione są materiały, które trzeba zakupić do wykończenia łazienki zgodnie z projektem. Musimy spełnić jeden warunek, żeby otrzymać takie gratisowe i błyskawiczne projektowanie łazienek – Poznań jest miastem, które jako jedyne ma taką promocję. A warunek to oczywiście zakupienie wszystkich materiałów do remontu łazienki w sklepie, o którym mowa. W ten sposób nie będziemy musieli płacić ani złotówki za usługę projektanta wnętrz. W przeciwnym razie musimy zapłacić za usługę stawkę określoną w podpisanej umowie. Jest to bardzo uczciwa propozycja i promocja dla tych, którzy myślą o wyremontowaniu swojej łazienki. Bo samemu trudno jest cokolwiek zaprojektować, a profesjonalny projektant zrobi to za Nas.

Jeśli odwiedzimy największy sklep z glazurą w Poznaniu to przekonamy się, że możemy za darmo uzyskać projekt dla swojej łazienki. Jeśli skorzystamy z promocji to musimy być pewni tego, że chcemy taki remont zrobić. Potem wystarczy tylko zakupić wszystkie materiały budowlane właśnie w tym sklepie. Dzięki temu możemy mieć piękną łazienkę zaprojektowaną zupełnie za darmo.

Categories: Dom i wnętrze