Wózki niezbędne na hali – regały metalowe

regały metalowe

Prawie we wszystkich dużych halach i magazynach, są nam potrzebne do użytku wózki które w tym przypadku, służą każdy do czegoś innego. Mają one na swoim celu wyposażenie magazynów. Np. wózek ręczny, który jest solidny i służy nam na duże obciążenie. Wózek standardowy, używany na magazynie jest do przenoszenia skrzynek czy też kartonów do 250 lub 300kg. Wózek standardowy, czyli korzystamy z niego pod każdą postacią.

 

Wyposażenie magazynów – regały metalowe

 

Wózek rozkładany uniwersalny, jest przeznaczony do ciężkich obciążeń. Wózek rozkładany z podwójną łopatą, który umożliwia nam przenoszenie na większej powierzchni wózka, co oznacza że dany produkt jest znacznie bezpieczniejszy. Wózek do schodów, wykorzystywany najczęściej do solidnej struktury. Oraz wózek aluminiowy, który jest bardzo łatwy w obsłudze. Kolejnymi elementami wchodzącymi w wyposażenie magazynów będą również regały metalowe, wózek platformowy który jest ekonomiczny i uniwersalny, wózek zasuwany który odporny jest na wszelkie uderzenia oraz wózek z kratką drucianą. Kolejnym elementem będą wózki półkowe czyli np. wózek serwisowy który niezbędny jest do warsztatów. Oraz wózek wielo-serwisowy, który posiada możliwość regulacji poziomów. Następnie są wózki okratowane, które służą nam do transportowania dużych produktów. Jest bardzo odporny ka korozję, co jej dodatkowym atutem. Wózek z urządzeniem zapobiegającym kradzież, czyli umożliwia nam bezpieczeństwo danych produktów przeciwko kradzieży. Wózek o dużej objętości, jest także odporny na korozję, i służy do transportu produktów o dużej objętości. Oraz wysokie wózki platformowe z możliwością regulacji niekiedy, służą do chronienia produktów, oraz ich bezpieczeństwa.

Kolejnymi są wózki przemysłowe, czyli np. wózek platformowy burtowy, boczny, poziomowy czy też okratowany z jedną burtą rozkładaną. Wszystkie z wyżej wymienionych wózków, służą nam do czegoś innego, ale jednocześnie są one uwzględniane jako wyposażenie magazynów, bez znaczenia czy są to magazyny o dużej powierzchni, czy mniejszej.

Categories: Sklepy i zakupy