Wydajne farby do malowania decoupage

Od kilku lat jestem zafascynowana rękodziełem. Lubię odnawiać stare rzeczy i przez to nadawać im nowej funkcjonalności. Praca z przedmiotami, które straciły swój dawny blask daje mi wiele satysfakcji. Lubię na koniec podziwiać efekt swojej pracy.

Dobre i tanie farby do rękodzieła

farby do decoupageJestem osobą bardzo aktywną lubię po pracy chodzić na różnego rodzaju warsztaty. Szczególnie zaś lubię gdy na takie warsztaty idę ze znajomymi lub mężem. Kiedyś u znajomej w domu, z którą chodziłam na zajęcia z ceramiki zobaczyłam pięknie puzderko na biżuterię przyozdobione kwiatami. Puzderko było tak ładnie wykonane, że nie mogłam oderwać od niego oczu. Kwiaty wyglądały jak namalowane. Gdy zapytałam znajomej skąd ma tak piękne pudełeczko odpowiedziała, że sama je zrobiła na warsztatach z decoupage. Byłam zafascynowana, ale i zdziwiona, bo nigdy wcześniej nie słyszałam o tej technice. Z zaciekawieniem czekałam, aż koleżanka wszystko mi wyjaśni i powie jak można zrobić tak ładne pudełeczko. Gdy powiedziała, że uczestniczyła już w kilku warsztatach dotyczących serwetkowego zdobienia różnych przedmiotów i same mogłybyśmy spotkać się we własnym gronie, aby ozdobić coś tą techniką byłam bardzo podekscytowana. Poprosiła mnie jedynie bym zakupiła kilka niezbędnych rzeczy w tym specjalne farby do decoupage. Podkreśliła, że dobre jakościowo farby są bardzo istotne i to od nich w dużej mierze zależy efekt końcowy. Na rynku istnieje wiele takich farb i postanowiłam zdać się na intuicje koleżanki i kupić te, o których mi powiedziała. Jednak przed zakupem postanowiłam poczytać ich recenzje. Byłam zaskoczona jak wielu ludzi pisało, że są to jedyne farby, które są bardzo dobre jakościowo i nie odstraszają cenowo. Wielu ludzi zachwalało również szeroką paletę kolorów oraz ich dobrą pigmentację. Po krótkim researchu kupiłam kilka różnych kolorów.

Z niecierpliwością czekałam na nasze spotkanie. A których farby używałyśmy okazały się bardzo wydajne, ładnie kryły każdą powierzchnię. Byłam zachwycona ich intensywnymi kolorami i szybkością schnięcia. Farby są bardzo wydajne i z pewnością posłużą nam jeszcze wiele razy.

Categories: Usługi i praca