Zabieg laserowy depilowania nóg

 

W tym roku jadę na naprawdę wspaniałe wakacje. W sumie jadę do miejsca, które zawsze chciałam odwiedzić. A do tego jadę tam z najbliższymi przyjaciółmi. Także jestem pewna, że będzie to udany wyjazd. Do tego wyjazdu chcę się też jak najlepiej przygotować.

Trwała depilacja nóg przed wakacjami

depilacja laserowa nóg w SzczecinieJuż jakiś czas temu zaczęłam chodzić na siłownię żeby jak najlepiej prezentować się w bikini. Staram się też zdrowo odżywiać. Chciałabym bowiem zrzucić do wakacji kilka kilogramów. Do tego stwierdziłam, że zrobię sobie depilację laserową nóg. W sumie to nigdy czegoś takiego nie robiłam. Jednak wiem, że dobrze byłoby móc nie martwić się tym, że trzeba będzie znów ogolić nogi. W sumie tak to moje nogi byłyby gładkie już przez cały czas. A to na pewno jest duży komfort. Ja mam ciemną karnację i włoski na nogach naprawdę szybko mi odrastają. Taka depilacja laserowa nóg w Szczecinie nie jest zresztą drogim zabiegiem także nie wiem dlaczego nie miałabym sobie tego nie zrobić. Namówiłam też przyjaciółkę by również sobie coś takiego zrobiła. Ona zgodziła się bardzo chętnie. Bo z tego co mi powiedziała to od kilka lat planuje sobie tą depilację zrobić. Umówiłyśmy się więc w najlepszym gabinecie kosmetycznym w mieście. Zabieg nie jest długi ani bolesny także za bardzo się nie denerwowałam przed nim. I poszło wszystko bardzo szybko i sprawnie. W sumie to po jakimś czasie zauważyłam, że włoski nowe się nie pojawiają. Czyli, że zabieg ten zadziałał tak jak powinien.

Koleżanka też była bardzo zadowolona. Teraz myślimy o tym żeby jeszcze przed wakacjami zrobić sobie depilację laserową pach i okolic bikini. W sumie już wiemy jak ten zabieg przebiega i wiem, że warto go wykonać. Musimy tylko umówić się na wizytę do tego samego gabinetu kosmetycznego co wtedy.

 

Categories: Zdrowie i uroda