Zacząłem używać szamponu cytrusowego do brody

Kiedyś przypadkiem wyszedłem na miasto nieogolony i zrobiłem tym niezłą furorę. Wszyscy znajomi od razu stwierdzili, że świetnie wyglądam i zaczęli mnie namawiać, bym zapuścił zarost na stałe. W sumie to zawsze chciałem mieć długą brodę.

Zadbana broda po cytrusowym szamponie 

cytrusowy szampon do brodyZarostu długo nie musiałem zapuszczać, ponieważ dość szybko mi rosną włosy i w niedługim czasie miałem piękną i długą brodę. Moja dziewczyna była zachwycona i zaczęła mnie namawiać do stosowania specjalistycznych kosmetyków do brody. Uznałem jej sugestię za bardzo dobrą i zaraz po pracy pojechałem do drogerii. Był tam dostępny cytrusowy szampon do brody, który zdecydowałem się kupić. Uwielbiałem zawsze takie zapachy i wiedziałem, że będę zadowolony. Koszt tego szamponu był niewielki i dlatego też wziąłem od razu dwie butelki. W domu postanowiłem zastosować nowo zakupiony szampon. Po pierwszym użyciu od razu zauważyłem różnicę. Broda była od razu przyjemniejsza w dotyku i pięknie pachniała cytrusami. Kamila była zachwycona, że kupiłem ten cytrusowy szampon do brody i cały wieczór głaskała mnie po brodzie. Od tamtego momentu zacząłem regularnie używać tego szamponu i moja broda dzięki temu cały czas była pachnąca i zadbana. Nawet mój przyjaciel Mateusz przez to zdecydował się na zapuszczenie zarostu i także kupił sobie kosmetyki do brody, z których był od początku zadowolony. Z czasem większość chłopaków nosiło zarost, ponieważ stwierdzili, że to wygląda bardzo estetyczne i przede wszystkim modnie.

Z czasem kupowałem sobie więcej różnych kosmetyków do brody i nawet zacząłem odwiedzać fryzjera, żeby mi ją przycinał. Sam nie potrafiłem nadać swojej brodzie odpowiedniego kształtu i dlatego oddałem się w ręce specjalisty. Warto było, bo wyglądałem świetnie.

Categories: Wygląd i zdrowie