Zajmuję się doradztwem finansowym w Rzeszowie

Finanse od dawna mnie interesowały. Uważam, że to fascynująca dziedzina i wszystko, co wiąże się z pieniędzmi czy gospodarką jest dla mnie ciekawe. A ponieważ mam też dobry kontakt z ludźmi, zostałem doradcą finansowym.

Praca doradcy finansowego w Rzeszowie

godne polecenia doradztwo finansowe w RzeszowiePoczątkowo nie miałem wielu klientów, ponieważ ludzie jeszcze nie interesowali się tak tym tematem ani nie mieli za wiele oszczędności, które mogliby dalej gdzieś zainwestować. Dopiero z czasem zaczęła się pojawiać większa świadomość na temat tego, że oszczędzać warto i trzeba. A ponieważ przeciętny zjadacz pizzy nie bardzo się orientuje, jak najlepiej jest zainwestować oszczędności ani jaka oferta jest dobra na dłużej, a która tylko na kilka miesięcy, to zaczęli częściej zwracać się do mnie. Ja staram się prowadzić jak najbardziej godne polecenia doradztwo finansowe w Rzeszowie, ponieważ zadowolony klient na pewno przyśle do mnie następnych. Zawsze zaczynam współpracę z kimś od dokładnego wywiadu, w którym wypytuję o jego oczekiwania wobec inwestycji kapitału, o emeryturę, zabezpieczenie finansowe dla rodziny i tak dalej. Daje mi to dobre podstawy, żebym wiedział, ile mniej więcej klient jest w stanie zainwestować każdego miesiąca i czy może się to nagle zmienić, na przykład z powodu narodzin dziecka albo konieczności podreperowania stanu zdrowia. Wiedząc, co można zainwestować, mogę już tworzyć plan finansowy, w którym streszczam jego wydatki i dochody, określając dostępną do inwestycji sumę. Wskazuję też, z jakich środków powinien skorzystać, aby osiągnąć swoje zamierzone cele finansowe. Nie proponuję nigdy konkretnej oferty.

Zawsze pozwalam, żeby to mój klient uczył się wyboru między różnymi rozwiązaniami, dzięki czemu w przyszłości będzie sobie z tym o wiele lepiej radził. Potem zawsze monitoruję, jak klient realizuje swój plan i doradzam mu w razie potrzeby.

Categories: Finanse i prawo