Zakup nowego domu z ogródkiem

Czasami wydaje mi się, że jestem w czepku urodzona. Gdy tylko pomyślę sobie o czymś, często dzieje się tak, że wszystko mi sprzyja i jakoś to idzie. Ostatnio z mężem dowiedzieliśmy się, że spodziewamy się drugiego dziecka. Nasze mieszkanie nie jest przystosowane do aż czterech osób. Stwierdziliśmy, że fajnie byłoby posiadać śliczny domek z ogródkiem. I nagle bach! Po dwóch dniach okazało się, że otrzymaliśmy propozycję nie do odrzucenia na piękny domek z ogródkiem. 

Kupno domku z ogródkiem było najlepszą decyzją 

mieszkania na sprzedaż skórczNasi rodzice bardzo ucieszyli się, że będą mieli kolejnego wnuka a także z tego, że trafiła nam się taka świetna okazja. Jeden z miejscowych deweloperów ogłosił promocję, dzięki której udało nam się oszczędzić niemałe pieniądze na zakupie domku z ogródkiem. Jak się okazało postanowił on obniżyć cenę całości o ogród, dzięki czemu otrzymaliśmy go w pewien sposób za darmo. Chyba tylko niemądra osoba nie wzięłaby takiej oferty. Jak można się domyśleć nasze wymarzone miejsce na ziemi było w stanie deweloperskim i musieliśmy sporo pieniędzy wydać na remont i urządzenie, jednak patrząc na promocyjną cenę w ogóle nam to nie przeszkadzało. Mimo tego, że mieliśmy jakieś dziewięć miesięcy na remont przystąpiliśmy do pracy od razu, ponieważ ostatnie dwa miesiące chcieliśmy spędzić spokojnie na przygotowaniach do tego wielkiego dnia. Nasz synek był zachwycony okolicą jak również ogródkiem. Od razu wybrał swój pokoik jak również pokazał gdzie chce mieć postawioną swoją bramkę piłkarską w ogrodzie. 

Cieszę się, że udało nam się kupić nasz wymarzony dom. Wiem, że jest to nasze mieszkanie docelowe, w którym się zestarzejemy. Wierzę, że nasze dzieci będą w tym domu miały szczęśliwe dzieciństwo. Mnóstwo miejsca do zabawy zapewni im ogród. 

Źródło http://xinwestbud.pl

Categories: Dom i ogród