Zamawianie koszulek z indywidualną grafiką

Jakiś czas temu narysowałam ładny rysunek. Przedstawiał widok z mojego okna i byłam z niego bardzo zadowolona. Pewnego dnia moja koleżanka stwierdziła, że nadawałby się jako nadruk na koszulkę. Po głębszych zastanowieniach uznałam, że to szalony pomysł ale można go zrealizować.

Możliwość zamówienia własnej koszulki 

koszulki z nadrukiem cenaChciałam mieć coś swojego co sama stworzyłam. Byłam nawet gotowa podnieść wszelkie koszty związane z wykonaniem takiej koszulki. Poszukując jakiegoś rozwiązania okazało się, że są firmy, które tworzą tego typu produkty po dostarczeniu im odpowiedniej grafiki. Można nawet było wybrać samemu kolor oraz rodzaj materiału z którego ma zostać wykonana. Uznałam, że nie będę dłużej zwlekała i zobaczę jak wyglądają zamówione koszulki z nadrukiem cena. Na realizację zadania czekałam z wysyłką kilka dni roboczych. Okazało się, że osoby odpowiedzialne za zadanie są prawdziwymi profesjonalistami. Przygotowały mój obrazek w taki sposób aby był jak najlepiej widoczny na zamówionej przeze mnie koszulce z własnym nadrukiem. Było to dla mnie bardzo ekscytujące przeżycie, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam okazji zamówić tego typu produktu. Wszystko było dla mnie jedną wielką niespodzianką. Na szczęście jak najbardziej udaną. Koszulka z moim własnym obrazkiem wyszła świetnie! Na dodatek spodobała się moim najbliższym. Byłam zadowolona z tego powodu, że mogłam nosić odzież wykonaną według własnych upodobań.

Takie kreatywne rozwiązanie według mnie było świetnym pomysłem na realizację własnych pomysłów. Uznałam, że od czasu do czasu mogę narysować coś ładnego i zamówić koszulkę z takim samym nadrukiem. Na dodatek kolejną funkcją takich usług był idealny pomysł dla bliskiej osoby. Na pewno ktoś ucieszyłby się z tak wyjątkowego podarunku. 

Categories: Moda i dodatki