Zamówienie imiennych wizytówek

Kiedy dostałem awans, to byłem nieco zaskoczony, bo wcale się tego nie spodziewałem. Okazało się jednak, że stworzony został zupełnie nowy dział a ja jako jedyny nadawałem się do jego kierowania. Posiadałem odpowiednie predyspozycje i kwalifikacje. Byłem bardzo zadowolony. 

Wizytówki zaprojektowane i wydrukowane przez jedną firmę

wizytówki w BydgoszczyZ uwagi na fakt, że często spotykałem się z klientami firmy, potrzebowałem wizytówek imiennych, którymi jednak nie dysponowałem. Szef mi powiedział, żebym zamówił wizytówki w Bydgoszczy, bo mieściła się tam najlepsza firma, która wykonywała projekty i druk wizytówek. Wszystkie wizytówki drukowane były na najlepszej jakości papierze i każdy projekt był zawsze oryginalny. Pojechałem osobiście do Bydgoszczy, bo nie było to daleko a chciałem porozmawiać osobiście z pracownikiem, który miał wykonać dla mnie wizytówki imienne. Nie miałem pomysłu, tylko suche informacje, jednak liczyłem na doświadczenie tej firmy i w sumie mogłem być pewny, że będę miał profesjonalne wizytówki, bo w końcu to szef polecił mi tę firmę. Kiedy dotarłem na miejsce, to od razu zostałem obsłużony. Na miejscu pokazano mi kilka gotowych projektów i jeden z nich spodobał mi się najbardziej. Kolory były stonowane a treść na wizytówce była czcionką, która była czytelna. Wybrałem sobie ten projekt, bo mi się on spodobał i zleciłem wydrukowanie stu takich wizytówek. Ich odbiór przewidziany był już na następny dzień i zadeklarowałem, że zamówienie odbiorę osobiście.

Wizytówki często rozdawałem klientom i co jakiś czas składałem nowe zamówienie. Na nowym stanowisku szło radziłem sobie dobrze, ale się starałem. Nie chciałem zawieść szefa, który jednak mi zaufał. Był ze mnie zadowolony, co mnie cieszyło, bo to oznaczało, że jestem dobry.

Categories: Usługi i praca