Zwroty w sklepie z grillami

grill

Nie byłam zadowolona z tego zakupu gdyż nie zdążyłam się nim wcale nacieszyć, a już musiałam go oddawać na reklamację. Chodzi mi tutaj o grill gazowy broil king. co prawda nie wiem czy to kwestia producenta czy tego mojego używania grilla, ale po zakupie dwa tygodnie nie minęły, a odpadła od niego jedna część.

Grille Broil King i moja reklamacja

grillOdnalazłam ten sklep z grillami w Warszawie i nie czekałam długo. Postanowiłam, że będę walczyć albo o zwrot kosztów albo o drugi broil grill. Do zakupu namówili mnie moi znajomi, którzy w grille elektryczne zaopatrywali się lata wcześniej, jednak ja nigdy o tym nie myślałam, W pewnym momencie postanowiłam jednak, że czas urozmaicić swoje życie towarzyskie i zacznę robić twe grille u siebie tym bardziej, że miałam ku temu bardzo dobre warunki gdyż miałam przed domem wielki ogród. Oglądałam te grille gazowe broil king i spodobały mi się, ponieważ nie musiałam wiele przy nich robić, a mięsko wychodziło przepyszne. Od grilla zawsze odpychało mnie to, że trzeba się przy nim bawić węglem i podpałkami, czego zupełnie nie umiałam, zawsze bałam się, że się poparzę i nic z tego nie będzie. A tutaj tak wspaniałe rozwiązanie, zupełnie jakbym używała tostera albo innego tak prostego w użyciu sprzętu. Nie ukrywam, że spodobał mi się ten pomysł i skusiłam się. Jednak musiałam go przenieść sama z kuchni do ogrodu gdyż lekkomyślny kurier zostawił go przed drzwiami i odjechał nie proponując mi pomocy. Gdy go wnosiłam już wtedy wydawało mi się, że o coś uderzyłam i być może ta jedna część będzie przez to luźna. Kiedy go odpaliłam wszystko było w porządku. Jednak nagle zerwał się ogromny wiatr i wiedziałam, że za chwile stanie się najgorsze, a mianowicie, spadnie wielki deszcz. Postanowiłam zasłonić grill z Warszawy jego obudową, gdyż w instrukcji tak to właśnie było opisane, że w czasie deszczu należy mięsko tak zasłonić i tedy ta część odpadła.

Napisałam reklamację i wysłałam ja pocztą do siedziby sklepu. Kiedy odwiedziłam sklep pani była bardzo miła, powiedziała, że takie rzeczy się bardzo rzadko zdarzają i na pewno producent postara się o zadośćuczynienie.

Więcej informacji znajdziesz na: https://www.web-grille.pl.

Categories: Usługi i praca